O nas

Świeże produkty

Nasze dania przygotowywane są wyłącznie ze składników od lokalnych dostawców, którym ufamy.

Nowoczesne dekoracje

Wygląd dań wychodzących z rąk naszych kucharzy jest dla nas równie ważny jak ich smak, dlatego dbamy o odpowiednią prezentację naszych potraw.

Zgrany zespół

Zespół doświadczonych pracowników, od kucharzy po kelnerów, daje gwarancję bezpieczeństwa i pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik.

Atrakcje kulinarne

Zapewniamy rozmaite, dodatkowe atrakcje kulinarne, takie jak: fontanny z czekolady, torty, dania dla dzieci, wiejskie stoły.

Kompleksowa obsługa

Każdy z klientów naszej firmy, niezależnie od wielkości zamówienia, które u nas składa, traktowany jest z największą uwagą i starannością. Dzięki szerokiej ofercie i bogatemu menu jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagające podniebienia. Bez znaczenia, czy zamawiasz nasze potrawy na firmowy event, szkolenie, czy też na rodzinne przyjęcie jak chrzciny, komunia czy nawet wesele – dajemy słowo, że dołożymy wszelkich starań by oczarować Was naszym menu.

 

437Zrealizowanych eventów
190000Przygotowanych posiłków
27Pracowników
30000Zadowolonych klientów

Najwyższa jakość

Na liście naszych klientów znaleść można zarówno klientów indywidualnych, organizujących małe, rodzinne przyjęcia dla kliku/kilkunastu osób, jak i duże korporacje zatrudniające setki osób w jednym dziale. Dzięki taki szerokiemu przekrojowi klientów mogliśmy poznać specyfikę pracy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i prężnie działającymi, dużymi firmami. Sprawia to, że Best Catering to idealny wybór, niezależnie od okazji!