KOMPLETA OFERTA CATERINGOWA

Catering dla dzieci

Smaczne i zdrowe posiłki
dla dzieci z naturalnych produktów.
Nasze menu dla najmłodszych opracowane przez specjalistę w dziedzinie żywienia dzieci to zestaw posiłków przygotowanych wyłącznie z najwyższej jakości, świeżych i naturalnych produktów. W naszej kuchni nie używamy produktów wysoko przetworzonych i tych ze sztucznymi konserwantami.Śniadania, obiady oraz podwieczorki przygotowywane są z użyciem produktów sezonowych, co zapewnia urozmaicenie w diecie i daje gwarancję świeżości. Dla alergików, poza standardowym menu, mamy również posiłki wykluczające uczulające je produkty (np. orzechy, drób, truskawki, cytrusy itp.), a także diety wykluczeniowe (bezglutenowa, bezmięsna, bezmleczna, bezjajeczna itp.).
catering dla dzieci

Catering dla firm

Kompleksowa oferta
na każdą okazję
Niezależnie jaki rodzaj firmowej imprezy, konferencji czy bankietu organizujesz – nasi specjaliści przygotują dla Ciebie idealnie skrojoną ofertę, która na pewno na długo zapadnie w pamięci Twoim gościom. Ustal termin wydarzenia, godzinę jego rozpoczęcia, menu oraz liczbę przewidywanych gości, a my zajmiemy się całą resztą. Przygotujemy, dostarczymy i podamy zamówione przez Ciebie dania. Niewielka impreza integracyjna, bankiet firmowy czy jubileusz dla dużej liczby gości – dla nas każda okazja jest równie ważna. Korzystając z naszej kompleksowej obsługi cateringowej możesz spodziewać się od nas dopasowanego do swoich potrzeb menu, obsługi przez zawodowych kelnerów, pełnej zastawy stołowej i całego potrzebnego do przygotowania i podania potraw sprzętu.

Catering na Imprezy

Elastyczne godziny dostawy
terminowa realizacja i pyszne przyjęcie
Przygotowane przez nas propozycje gotowych menu możesz dowolnie modyfikować, bądź stworzyć własne, niepowtarzalne zestawy korzystając z naszej listy dań. Na żadnym etapie przygotować nie zostaniesz sam – nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji od momentu nawiązania współpracy aż do końca trwania eventu. Dzięki temu Ty możesz spać spokojnie i zająć się organizacją pozostałych atrakcji. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie gastronomii!
catering na imprezy

Kanapki & Fingerfood

Kanapki i kanapeczki na różne okazje
szybka i terminowa dostawa
Nie ma chyba takiego rodzaju spotkania czy imprezy, na którym nie sprawdziłyby się przepyszne kanapki przygotowane ze świeżego, zdrowego pieczywa i najwyższej jakości składników. W naszej ofercie znajdziecie Państwo niezliczoną wręcz ilość wariantów, zarówno w wersji mięsnej jak i wege.
Wybierz jeden z przygotowanych zestawów kanapek podawanych na eleganckich półmiskach lub stwórz z naszą pomocą własne, niepowtarzalne menu. Nie ważne, czy wybierzesz klasykę z pomidorkami, jajkiem bądź papryką, czy też wersje bardziej wyszukane i egzotyczne z guacamole, kawiorem czy egzotycznymi warzywami i owocami – jesteśmy pewni, że nasze kanapki zrobią piorunujące wrażenie na Twoich gościach.
kanapki i fingerfood