Best-Catering-warszawa-referencje
Best-Catering-referencje

Best Catering

Kompleksowa obsługa

Każdy z klientów naszej firmy, niezależnie od wielkości zamówienia, które u nas składa, traktowany jest z największą uwagą i starannością. Dzięki szerokiej ofercie i bogatemu menu jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagające podniebienia. 

Bez znaczenia, czy zamawiasz nasze potrawy na firmowy event, szkolenie, czy też na rodzinne przyjęcie jak chrzciny, komunia czy nawet wesele – dajemy słowo, że dołożymy wszelkich starań by oczarować Was naszym menu.

Wydane posiłki
0 tys.
Lata doswiadczenia
0 +
Zadowoleni klienci
0 %
Potrawy
0 +
Nagrody
0

Najwyższa jakość

Catering-na-imprezy

Na liście naszych klientów znaleźć można zarówno klientów indywidualnych, organizujących małe, rodzinne przyjęcia dla kliku/kilkunastu osób, jak i duże korporacje zatrudniające setki osób w jednym dziale. 

Dzięki tak szerokiemu przekrojowi klientów mogliśmy poznać specyfikę pracy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i prężnie działającymi, dużymi firmami. Sprawia to, że Best Catering to idealny wybór, niezależnie od okazji!

Best-Catering
Współpracowaliśmy z :

Opinie naszych klientów

Dziękujemy za zaufanie i udaną współpracę. 

Korzystamy z cateringu od Best Catering w naszym biurze już od 2 miesięcy i jesteśmy zachwyceni. Próbowaliśmy już zamawiać lunche w kilku innych miejscach, ale Best Catering zdecydowanie wyprzedza konkurencję. Najwyższa jakość doskonale dobranych BIO składników, a do tego piękna forma. Aż chce się jeść!

Paulina Polak Warszawa

Znam i uwielbiam Best Catering od dawna.
Korzystałam z ich usług już 4 razy na imprezach prywatnych oraz podczas konferencji w naszej firmie.
Zawsze wszystko dopięte na ostatni guzik!

Marta Gnus Warszawa

Best Catering zapewniał oprawę kulinarną mojego wesela. Goście byli pod ogromnym wrażeniem, a profesjonalizm właściciela i pracowników pozwoliły mi zając się organizacją wesela bez konieczności martwienia się o odpowiedni dobór potraw. Dziękuję!

Tomasz Wolny Warszawa

Niedawno świętowaliśmy pierwsze urodziny naszego biura. Szwedzki stół przygotowany przez Best Catering to zbiór prawdziwych kulinarnych dzieł sztuki! Było przepięknie, a do tego naprawdę smacznie.
Z pewnością zamówimy tutaj jedzenie jeszcze nie raz!

Karolina Mazurkiewicz Warszawa

Best Catering zaufałam ponad 3 lata temu, gdy potrzebowałam pomocy przy komunii córki. Od tamtej pory nigdy mnie nie zawiedli, a korzystam z ich usług przy każdej większej uroczystości rodzinnej. Jedzenie bardzo smaczne i czuć, że świeżo przygotowywane.

Małgorzata Siwek Warszawa

Catering stworzony z myślą o dzieciach. Jestem miło zaskoczona. Już od ponad 10 lat pracuję na zmianę z dużą ilością dzieci i rzadko kiedy zdarzało się, żeby tak chętnie zjadały swoje posiłki, produkty sezonowe i zmienne menu dają naprawdę niesamowite efekty.

Justyna Sosińska Warszawa

Best Catering dowozi posiłki do naszego przedszkola już od ponad roku. Posiłki smaczne i świeże. Dzieci zazwyczaj prawie nic po sobie nie zostawiają, co przy współpracy z poprzednimi cateringami było naprawdę rzadkością.

Monika Leśniewska Warszawa
Rate this page